Poznaj zespół Justa PR

Justyna Gaj-Skowronek

Właściciel

j.gaj@justapr.pl

Absolwentka Wydziału Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej specjalizacji Public Relations i Marketingu Medialnego oraz prasowej Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła studia podyplomowe z Zarządzania Projektami przy Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. E.Kwiatkowskiego w Gdyni oraz MBA w Zarządzaniu Zasobami Ludzkimi przy Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu.

Prowadziła promocję kilkudziesięciu projektów komercyjnych i społecznych skierowanych do przedsiębiorców. Posiada doświadczenie dziennikarskie. Pracowała w Oddziale Nowych Technologii w Polskiej Agencji Prasowej. Jest autorką specjalistycznych artykułów w prasie branżowej na tematy związane z marketingiem, PRem, komunikacją, publikowanych na łamach Press, Piar.pl.

Zajmowała się od strony dziennikarskiej tematyką gospodarczą i finansową na łamach dzienników Życie, Parkiet. Gazeta Giełdy

Od 2007 roku prowadzi magazyn Start up (wcześniej Młody Biznes), skierowany do młodych przedsiębiorców.

Pasjonuje się żeglarstwem, modą oraz karate. Jej marzenie: opłynąć kulę ziemską.

Adrianna Konopka

Grafik

Na co dzień studentka IV roku Architektury i Urbanistyki. Po zajęciach pasjonatka grafiki komputerowej, mająca na koncie liczne projekty graficzne. Ceni sobie przedsiębiorcze środowisko, w którym działa jako Ambasador Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości PW&SGH. W wolnym czasie lubi gotować, jeździć na rolkach i podróżować. Portfolio: www.behance.net/artadrianna

Filip Chmielewski

Grafik

Przygotowuje kreacje od wymyślenia linii graficznej, przez logotypy, złożone projekty kreatywne, materiały promocyjne i marketingowe. Autor kilkudziesięciu logotypów, książek wizualnych oraz kreatywnych rozwiązań graficznych.

Michał Misztal

Konsultant PR

Specjalista w zakresie komunikacji, szczególnie interesuje się tematyką szkoleń miękkich oraz doradztwem dla mikroprzedsiębiorców. W swojej pracy zawodowej najbardziej ceni sobie kontakt z ludźmi i możliwość ciągłego rozwoju.
Od 5 lat pełni także funkcję dyrektora Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości przy SGGW. Porowadził około półtora tysiąca godzin konsultacji, kilkaset godzin szkoleń a także brał udział w dziesiątkach projektów zmierzających do promocji przedsiębiorczości wśród młodych ludzi.
Ukończył Socjologię na Wydziale Nauk Humanistycznych SGGW.
Prywatnie jest miłośnikiem sportu i muzyki rockowej, gra w amatorskiej drużynie piłkarskiej Pohybel oraz uwielbia żeglowanie po Mazurach.