PasekBiznesowy.pl

Zadaniem Agencji było wprowadzenie na rynek nowego serwisu internetowego dedykowanego inwestorom i osom grającym na giełdzie. Głównym wyzwaniem było zaistnienie w świadomości potencjalnych użytkowników. http://www.pasekbiznesowy.pl/

Czytaj więcej

Program Innowacja i Wiedza

Celem projektu było przeszkolnie studentów z Warszawy w zakresie prowadzenia własnej działalności gospodarczej.  Wyzwaniem dla Agencji było stworzenie i wdrożenie skutecznej strategii dotarcia do młodych osób.

www.innowacjaiwiedza.pl

Czytaj więcej

8.1 POIG Limiko.pl

Głównym wyzwaniem Agencji było dotarcie z przekazem o powstaniu nowego serwisu zdrowotnego do osób chorujących na cukrzycę lub będących nią zagrożonych.

www.limiko.pl

Czytaj więcej

8.1 POIG e-risku.eu

Głównym wyzwaniem Agencji było stowrzenie i wdrożenie kompleksowej strategii komunikacji nowej marki na rynku polskim i brytyjskim. Serwis e-risk.eu pomaga przedsiębiorcom w zarządzaniu ryzykiem w firmie.

www.e-risk.eu

Czytaj więcej

8.1 POIG – Uczestnicy.pl

Głównym wyzwaniem dla Agencji obsługującej komunikacyjnie serwis służący do organizacji wydarzeń było wyróżnienie marki na rynku oraz spełnienie wytycznych UE.

www.uczestnicy.pl

Czytaj więcej

5.2 PO IG – Droga do Polski Przedsiębiorczej (projekt kluczowy)

Największy i najważniejszy projekt promujący przedsiębiorczość w Polsce pozyskany przez AIP. Jego wartość to ponad  25 mln zł. Realizacja tej niezwykłej inicjatywy obejmuje stworzenie nowoczesnej sieci AIP oraz grup zaawansowanych technologicznie centów przedsiębiorczości – AIP Business Link. Projekt przewiduje: liczne kampanie promocyjne- związane z otwieraniem poszczególnych jednostek, jak również kampanię informacyjną.

www.polskaprzedsiebiorcza.pl

 

Czytaj więcej

3.1 PO IG – Innowatorzy – preinkubacja i wsparcie kapitałowe dla innowatorów

Program w wyniku, którego polskie pomysły na miarę Skype’a otrzymają wsparcie kapitałowe do 200 tys. euro. Poza dofinansowaniem laureaci mogą liczyć na specjalistyczne szkolenia. W pierwszej jego edycji zostało zgłoszonych pół tysiąca innowacyjnych pomysłów na biznes.

http://www.e-innowatorzy.eu

Czytaj więcej